O nas

A1 Architekci to autorska pracownia założona w 1990 r. przez Włodzimierza Kwiecińskiego – absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Pracownia od trzech dekad mieści się w pięknej przedwojennej kamienicy przy ul. Wilczej w Warszawie.

Zespół tworzą pasjonaci, a zarazem eksperci w swoich dziedzinach. Oferujemy zaangażowanie i fachową wiedzę popartą doświadczeniem.

Projektujemy i uczestniczymy w procesie realizacji osiedli wielorodzinnych, budynków usługowych, budynków użyteczności publicznej, budynków przemysłowych. Od lat cieszymy się opinią projektanta wygodnych i funkcjonalnych mieszkań. Nie projektujemy lepszych i gorszych mieszkań – wiemy, że każde z nich będzie własnym światem dla jego mieszkańców.

Realizacje naszych inwestycji ukazują się prasie branżowej (Murator) i zyskują nagrody (np.: Certyfikat Jakość Roku ®️ 2016 w kategorii ,,Produkt” za osiedle wielorodzinne; 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie Modernizacja Roku  2015 za przebudowę zabytkowego budynku szkoły).

Na co dzień współpracujemy z wieloma projektantami różnych specjalności, m.in.: z konstruktorami, projektantami instalacji sanitarnych, gazowych, grzewczych, wentylacyjnych, elektrycznych, architektami krajobrazu, dendrologami, rzeczoznawcami. Do każdego zadania dobieramy zespół, który zapewnia najbardziej efektywny przebieg pracy.

Pasjonują nas nowe technologie w architekturze i otaczającym nas świecie, a także ekologia i zrównoważony rozwój. Nasze doświadczenie i sukcesy potwierdzają też nagrody w adaptacjach i przebudowach budynków zabytkowych. 

BIM jest naszą codziennością od 2005 roku!

(BIM z ang. Building Information Modeling – modelowanie informacji o budynku)

Projektujemy w programie Revit. Prowadzimy szkolenia z jego obsługi, współpracując z Partnerami Autodesk.

Świadczymy usługi z zakresu outsourcing BIM – tj. tworzymy modele i familie na specjalne zamówienia, zgodnie z zapotrzebowaniem i wytycznymi naszych Klientów.

Zapraszamy do współpracy.